Hakkımızda

Müşterilerimize dünya ölçeğinde rekabet edebilecekleri yenilikçi hizmetler sunuyoruz

Merhaba Ben Tekhan Görür, Versiyonbir Teknoloji’nin kurucusuyum.

15 yılı aşkın bir süre, enerji sektöründe Arge ve Yazılım departmanlarında yöneticilik yaptım. Elektronik Haberleşme, Akıllı sayaçlar, Akıllı kart teknolojileri, ve IOT konularında projeler geliştirdim. Daha sonra girişimcilik ruhu, tecrübe, ve fikirlerin bir çatı altında toplanması ihtiyacıyla, Ostim Teknopark yerleşkesinde Versiyonbir kuruldu.

Bu fikirlerden ilki Online Arabulucu uygulamasıydı. Bu yazılım Arabulucular için hazırlanan, arabuluculuk sürecini taraflar bir araya gelmeksizin otomatik yönetebilen, web tabanlı bir uygulama. Bir doküman yönetim sistemi üstüne kurulan yazılım, iş akışı yönetimi, dokümanların otomatik oluşturulması, elektronik imza, ve online konferans gibi özelliklere sahip. Özellikle pandemi sürecinde faaliyetlerin durması, veya yavaşlaması gibi problemlere çözüm sağlayabiliyor.

İkinci uygulamamız Carimatik, bulut tabanlı bir ön muhasebe yazılımı. Stok, Borç Alacak, Fatura, İrsaliye, Çek Senet ve daha birçok modülü ile küçük veya orta ölçekli bir işletmenin tüm ön muhasebe işlerini, Sunucu barındırma, Güncelleme, Bakım, Yedekleme, Güvenlik gibi maliyetlerin hiçbirine katlanmadan işletmenizi yönetmenizi sağlıyor. Ayrıca Hepsiburada, GittiGidiyor, Trendyol gibi elektronik pazaryerleriyle entegre çalışarak ürünlerinizi e-ticaret platformlarında yönetmenizde mümkün.

Son olarak şu an geliştirmekte olduğumuz V-Analiz E-Ticaret Satış Analizi yazılımından bahsetmek istiyorum.
Dijital dönüşümün en önemli parçalarından biri olan e-ticaret, dünyanın hemen her yerinde hızla büyümekte olan bir sektör. Yurt dışı elektronik pazaryerlerinden sadece biri olan Amazon’a, bu sene 1 milyon yeni satıcı eklendi. Ülke istatistiklerine baktığımızda da e-ticaret sektöründeki büyümeyi gözlemleyebiliyoruz.
Bu alandaki tecrübemiz, danışmanlık verdiğimiz kullanıcılarımız ve yurt dışı pazar araştırmalarımız bizi daha derin bir çalışma yapmaya yönlendirdi.
Artık herkes e-ticaretin avantajlarının farkında, ancak alıcılar için avantaj yaratan, satıcı çeşitliliği, yüzlerce muadil ürün, ürünlere ulaşma ve kıyas kolaylığı gibi imkânlar, satıcılar tarafında ciddi bir rekabet ve satıcı açısından riskler oluşturuyor.
Elektronik pazardaki bu durum; müşteri talepleri, rakipler ve fiyat gibi parametrelerin analizi ihtiyaçlarını doğuruyor. Bu alanda yerli yazılım ihtiyacı tam olarak karşılanamayan pazara çözüm geliştirmeyi hedefliyoruz.
V-Analiz, Elektronik ortamda satış yapan, veya yapmayı planlayan firma ve kullanıcıların, gerek yerel gerek uluslararası pazarlarda, satış süreçlerini en verimli şekilde yönetebilmesini, ve yapılacak analizlerle karlılığın, kalitenin ve satış oranlarının artırılmasını sağlayacak.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Memnun müşterilerimizden çok sayıda yorum aldık.